Hakkımızda

Bakırköy Veteriner Kliniği

Hakkımızda

Bakırköy veteriner kliniği olarak 2006 yılında ilk kliniğimizi açtığımızda amacımız minik dostlarımızın ve onların ailelerinin gerçekten güveneceği her imkana ulaşabilecekleri ve tabiî ki rahat edebilecekleri bir aile ortamı sunmaktı ve bunu gururla söylüyorum ki ailemiz büyüyor büyüdükçe bizimde üzerimize düşen sorumluluk artıyor. O günlerden bu güne tüm yatırımlarımızı onlar için yaptık ve bugün Bakırköy'de en kapsamlı tıbbi cihazların olduğu, tüm işlemlerinizin yapılacağı bir kliniğe kavuştuk. Biz bunu yaparken etik ve deontolojik kurallara sonuna kadar uyduk. Özellikle sokak hayvanları bilincimiz sayesinde sadece Bakırköy bölgesi değil İstanbul'un genelinde bizde varız diyebildik.

Bakırköy Veteriner Kliniği

Kliniğimiz

Kliniğimiz, klinik ve petshop olarak iki bölümden oluşmaktadır. Toplam 360 metrekare alan yayılmış olan kliniğimizin;

Bekleme odası, iki adet muayene odası, röntgen ve ultrason odası, sorumlu hekim odası, diyet mama bölümü, eczane, veteriner dinlenme odası, laboratuvar, lazer odası, acil müdahale odası, banyo ve mutfaktan oluşmaktadır. Alt katta merkezi ısıtmalı ve havalandırmalı günü birlik hasta takip kafesleri vardır.

Bakırköy Veteriner Kliniği

Petshop & Pet Kuaför

İçinde tüm markaların bulunduğu çok şık bir petshop ve cam odadan oluşan bir kuaför odamız mevcuttur. Alt katta Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın ön gördüğü boyutlarda günlük kalış için cam odalar mevcuttur.

Kliniğimizin tüm bölümleri merkezi ısıtmalı havalandırmalı olup 24 saat boyunca kamera sistemiyle gözlemlenmektedir.

200+
Pet Sahiplendirme
3000+
Cerrahi Operasyon
%100
Tecrübe
%100
Müşteri Memnuniyeti